Jesteś w | Strona główna | Karty zbliżeniowe | Akcesoria | Koszulki na karty kredytowe 100% ochrony


Koszulki na karty kredytowe 100% ochrony

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godzinyCena: 2,20 zł

Cena netto: 1,79 zł szt.  

Ocena:

Kod produktu:

(Ilość ocen: 1)

20140112230106Akcesoria: Etui zabezpieczające kartę zbliżeniową przed skopiowaniem

Etui ochronne na karty kredytowe

Czy wiesz, że dane z kart zbliżeniowych mogą zostać odczytane bezprzewodowo, nawet ze znacznej odległości? Twoje zbliżeniowe karty kredytowe lub płatnicze mogą zostać skopiowane bez potrzeby ich fizycznej kradzieży. Niestety korzystając na co dzień z karty płatniczej lub kredytowej możesz zostać ofiarą przestępczości elektronicznej, nie zdając sobie nawet z tego sprawy. Oferowane etui zabezpiecza przed bezprzewodowym skopiowaniem kart zbliżeniowych (paypass, paywave).

Czy płatności zbliżeniowe są bezpieczne?

Dostawcy kart zbliżeniowych (paypass, paywave) utrzymują, iż bezpieczeństwo płatności zapewnia konieczność zbliżenia karty NFC do czytnika na bliską odległość (0 – 2 cm). Niestety badania potwierdzają, iż zasięg skanowania i kopiowania danych z kart zbliżeniowych NFC może być dużo większy.

Niebezpieczeństwo kradzieży danych z karty zbliżeniowej

Istnieje możliwość bezprzewodowego skopiowania sygnału emitowanego przez karty zbliżeniowe za pomocą specjalistycznego skanera. Skopiowany sygnał identyfikacyjny karty płatniczej używany jest do otworzenia identycznej karty w celu kradzieży zgromadzonych na niej środków. Operacja skopiowania sygnału nie wymaga fizycznej kradzieży karty. Wystarczy, że złodziej znajdzie się w pobliżu ofiary z uruchomionym urządzeniem. Złodziej nie musi mieć kontaktu fizycznego z kartą zbliżeniową, ponieważ kopiowany jest wyłącznie sygnał przez nią emitowany.

 

Ofiara kradzieży dowiaduje się o fakcie jej dokonania dopiero, gdy zauważy brakujące środki na rachunku powiązanym z kartą płatniczą.

100% ochrony

Etui zabezpiecza przed bezprzewodowym skopiowaniem danych. Oferowane koszulki blokują fale magnetyczne emitowane podczas transmisji informacji. Gwarancja producenta oraz wyniki niezależnych testów potwierdzają 100% pewności dla ochrony danych przechowywanych na kartach zbliżeniowych. Oferowane etui chroni wszystkie występujące na rynku karty zbliżeniowe (zarówno RFID, jak i NFC) np. karty płatnicze, karty kredytowe, karty identyfikacji, karty dostępu, karty transportu publicznego, paszporty biometryczne i inne…

Płatności zbliżeniowe NFC

Płatności zbliżeniowe wykorzystują technologię NFC dla autoryzacji transakcji. Wystarczy zbliżyć kartę płatniczą do terminala, aby potwierdzić wykonanie płatności za pomocą bezprzewodowej transmisji danych.

Technologia NFC (Near Field Communication)

W teorii technologia NFC została zaprojektowana tak, aby umożliwiać bezprzewodowy odczyt informacji na niewielkie odległości (0 – 10 cm). W praktyce większość dostępnych na rynkach urządzeń umożliwia odczyt kart zbliżeniowych w odległości 0 - 5 cm (zależnej od zastosowanej anteny i panujących warunków). Przeprowadzone w placówkach naukowych badania dowiodły, iż istnieje możliwość zbudowania urządzenia o zasięgu odczytu dochodzącym do 80 cm. Tak duży zasięg powoduje, iż zbliżeniowa karta płatnicza lub kredytowa może zostać w prosty sposób skopiowana.

Bezpieczeństwo dla każdego

Nasze etui jest najprostszym, dostępnym na rynku, rozwiązaniem problemu kopiowania kart zbliżeniowych. 100% pewności w niewiarygodnie niskiej cenie! Zapraszamy do zakupu. 

Hurtownia RFID