Jesteś w | Strona główna | Karty zbliżeniowe | Karty RFID 13.56 Mhz | Karty MIFARE | Numerowane karty zbliżeniowe Mifare 1K


Numerowane karty zbliżeniowe Mifare 1K

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godzinyCena: 2,49 zł

Cena netto: 2,02 zł szt.  

Ocena:

Kod produktu:

(Ilość ocen: 1)

MCS501KUIDKarty MIFARE: Karty zbliżeniowe MIFARE z nadrukowanym nr identyfikacyjnym

Karta zbliżeniowa MIFARE Classic

Karty zbliżeniowe z najbardziej popularnym układem RFID MIFARE 1k Classic. Oferowane karty zbliżeniowe posiadają nadrukowany numer identyfikacyjny. Nadruk odpowiada fabrycznej wartości 4B UID układu RFID skonwertowanej do liczby w formacie dziesiętnym.

Karta zbliżeniowa umożliwia bezprzewodową wymianę informacji (zapis i odczyt) z urządzeniami wyposażonymi w aktywny moduł RFID. Karty MIFARE są najczęściej wykorzystywane w systemach kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy oraz identyfikacji. 

 

MIFARE S50 1k

W kartach zbliżeniowych umieszczone są w układy NFC zgodne ze standardem Mifare S50 Classic, które swoją popularność zawdzięczają połączeniu niskiej ceny z dużą ilością pamięci. Karty RFID pracują z częstotliwością 13.56 MHz. Karty Mifare posiadają 1024B pamięci (16 sektorów po 4 bloki o rozmiarze 16B). Karta zbliżeniowa zapewnia 752B dla zapisu dowolnych danych użytkownika. Każdy z sektorów może być zabezpieczony przed zapisem / odczytem za pomocą zdefiniowanego klucza dostępowego.

 

W wypadku zapisu danych w formacie NDEF karta NFC Mifare pozwala na zapis 716B. Urządzenia nie posiadają wewnętrznego zasilania, dzięki czemu nie ma konieczności wymiany / ładowania baterii.

 

Karty zbliżeniowe MIFARE w najniższej cenie

Oferowany produkt jest dostępny w najlepszej cenie w naszej ofercie sprzedaży akcesoriów RFID w ilościach hurtowych.

Sprawdź ofertę hurtową

 

Kompatybilność ze standardami NFC

ISO 14443A

NDEF

Karta NFC Mifare 1k jest kompatybilna z większością telefonów komórkowych wyposażonych w aktywny moduł NFC, jednak nie ze wszystkimi. Informacje na temat kompatybilności kart zbliżeniowych MIFARE znajdują się na naszym blogu.

 

Personalizacja

Ten produkt może zostać spersonalizowany poprzez obustronny zadruk w pełnym kolorze od krawędzi do krawędzi, nadruk danych identyfikacyjnych, wykonanie zdobień z wykorzystaniem nierdzewnej stali szczotkowanej, nałożenie tekstur itp.

 

Jesteś zainteresowany produktami typu custom design? Zapraszamy do zapoznania się z produktami w kategorii własny projekt.

 

Zastosowanie kart zbliżeniowych MIFARE

Chip Mifare Classic 1k jest najbardziej popularnym układem NFC, stosowanym na całym świecie w rozwiązaniach wykorzystujących bezprzewodowe przekazywanie informacji. Przykładowe zastosowania:

Kontrola dostępu

Kontrola czasu pracy

Programy lojalnościowe

Transport publiczny

Bilety elektroniczne

Imprezy masowe

Opłaty drogowe

Identyfikacja towarów i osób

Monitorowanie towarów i osób

Zarządzanie środkami trwałymi

Potwierdzanie autentyczności towarów

Reklama

Wiele innych pomysłów na szybkie i bezprzewodowe przekazywanie informacji.

 

Oprogramowanie RFID i NFC

Interesuje Cię stworzenie oprogramowania na zamówienie, wykorzystującego technologię NFC?

Zapraszamy do kontaktu.

 

Jakość

Gwarantujemy 100 tys. odczytów / zapisów na znacznikach NFC.

Więcej o procedurach kontroli jakości

 

Więcej informacji na temat technologii NFC można znaleźć na naszym blogu.

 

Masz pomysł na wykorzystanie technologii RFID lub NFC, a nie masz pewności czy realizacja będzie możliwa? Skontaktuj się z nami. 

Hurtownia RFID

 

Nowe produkty