Jesteś w | Strona główna | *** ZAKUPY HURTOWE *** | Etui na karty zbliżeniowe paypass 100 szt.


Etui na karty zbliżeniowe paypass 100 szt.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godzinyCena: 190,00 zł

Cena netto: 154,47 zł szt.  

Ocena:

Kod produktu:

(Ilość ocen: 0)

20150106205056*** ZAKUPY HURTOWE ***: Etui zabezpieczające zbliżeniową kartę płatniczą, kredytową, dostępu...

Etui ochronne na karty zbliżeniowe

Oferujemy 100 szt. etui na karty zbliżeniowe zabezpieczających przed bezprzewodowym skopiowaniem danych przez niepowołane osoby. Nasze etui chroni wszystkie występujące na rynku karty zbliżeniowe (zarówno RFID, jak i NFC) np. karty płatnicze, karty kredytowe, karty identyfikacji, karty transportu publicznego, paszporty biometryczne i inne… Dokonując zakupu staniesz się posiadaczem 100 sztuk etui w kolorze niebieskim.

Czy Twoje pieniądze są bezpieczne?

Czy wiesz, że dane z kart zbliżeniowych mogą zostać odczytane bezprzewodowo, nawet ze znacznej odległości? Zagrożenie to oznacza, iż Twoje karty kredytowe lub płatnicze mogą zostać skopiowane bez potrzeby ich fizycznej kradzieży. Niestety posiadając karty zbliżeniowe możesz zostać ofiarą przestępczości elektronicznej, nie zdając sobie nawet z tego sprawy. 

100% bezpieczeństwa danych na kartach paypass

Oferowane etui w pełni zabezpiecza przed możliwością skopiowania danych z karty w nim umieszczonej przez osoby trzecie. 100% skuteczności gwarantowane przez producenta oraz potwierdzone naszymi testami. Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań NFC oraz RFID. Zaufaj profesjonalistom!  

Hurtownia RFID