Jesteś w | Strona główna | RCP


RCP

Sortuj wg: ▼ Nazwa produktu | Cena

RCP

Elektroniczne systemy RCP umożliwiają automatyzację rejestracji czasu pracy w dowolnej organizacji. Kompletny system rejestracji czasu pracy składa się z terminali, czyli rejestratorów RCP oraz centralnego miejsca składowania danych. Terminale przechowują informacje o czasie identyfikacji pracownika w formie rejestru. Przetwarzanie oraz interpretacja informacji przekazywanych przez terminale rejestracji czasu pracy możliwa jest dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu.

 

Oferowane przez nas rejestratory czasu pracy dostarcza firma ZKTeco, światowy lider w dziedzinie automatyzacji rejestracji czasu pracy oraz kontroli dostępu. W naszej znajdują się rejestratory identyfikujące pracowników w oparciu o kartę zbliżeniową, kod PIN, czy odcisk palca. Istnieje również możliwość zamówienia urządzeń identyfikujących pracowników na podstawie operacji rozpoznawania twarzy.

 

Wszystkie urządzenia firmy ZKT dostarczamy z oprogramowaniem Access v. 3.5, które umożliwia zbudowanie i zarządzanie systemem kontroli czasu pracy, między innymi:
- definiowanie standardowego czasu pracy oraz nadgodzin
- definiowanie dni wolnych od pracy
- prowadzenie rejestru pracowników
- zdalne zarządzanie terminalami rejestracji czasu pracy
- przechowywanie logów czasu pracy zarejestrowanych za pomocą terminali
- raportowanie czasu pracy z wyszczególnieniem takich danych, jak : czas pracy, nadgodziny, spóźnienia, przedwczesne wyjście, nieobecność, przerwa, itp.

 

Terminale RCP od ZKT dostarczamy z API/SDK umożliwiającym wytworzenie dedykowanego oprogramowania komunikującego się z terminalami za pośrednictwem sieci TCPIP lub integrację oprogramowania / systemów informatycznych firm trzecich z oferowanymi urządzeniami rejestracji czasu pracy firmy ZKT.

 

Do najbardziej popularnych rejestratorów czasu pracy należą modele:
- SC103
- SCR100
- MA500 

Brelok klucz RFID ID UNIQUE 125 kHz

Brelok klucz RFID ID UNIQUE 125 kHz

1,60 zł 2,99 zł

Kontroler dostępu IP65

Kontroler dostępu IP65

179,00 zł 249,00 zł

Chip dla psa i kota - znakowanie zwierząt

Chip dla psa i kota - znakowanie zwierząt

8,00 zł 12,00 zł

Plomba zaciskowa NFC

Plomba zaciskowa NFC

3,50 zł 6,50 zł

Czytnik e-dowodu HID

Czytnik e-dowodu HID

249,00 zł 299,00 zł

Hurtownia RFID

 

Sklep internetowy Shoper.pl