Bezpieczeństwo transakcji

NFC24 - akcesoria NFC i RFID

NFC24 jest marką należącą do IT Know How z siedzibą w Gdańsku. Działalność gospodarczą rozpoczęliśmy w 2005 roku. Akcesoria NFC i RFID oferujemy naszym klientom od 2012 roku.

Zadowoleni klienci

Setki tysięcy sprzedanych produktów, tysiące zadowolonych klientów. Zależy nam na długoterminowej współpracy, dlatego słuchamy naszych klientów i stale pracujemy nad poprawą jakości naszych usług.

Wsparcie techniczne w zakresie technologi NFC i RFID

Kupując u nas otrzymujesz wysokiej jakości wsparcie techniczne. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu, niezależnie czy jesteś już naszym klientem, czy dopiero rozważasz pierwszy zakup.

Jakość oferowanych produktów NFC i RFID

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty były jak najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z polityką jakości NFC24.

Bezpieczeństwo płatności

Za zakupione towary mogą Państwo zapłacić bezpiecznym kanałem płatności elektronicznych lub za pośrednictwem przelewu bankowego. Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl.

 

DotPay

 

Dla firm oferujemy wysyłkę za pobraniem. Dla stałych klientów płatności odroczone.

Polityka prywatności i ochrona danych osobowych

Proces realizacji zamówień wymaga przetwarzania danych osobowych naszych klientów. Składając zamówienie lub rejestrując konto na stronie www.nfc24.pl klient wyraża zgodę na przetwarzanie oraz przechowywanie przekazanych danych osobowych. Szczególną uwagę przykładamy do tego, aby proces przechowywania oraz przetwarzania wspomnianych danych osobowych ściśle przestzegał postanowień ustawowych. Każdy klient może nieodpłatnie uzyskać informacje na temat przechowywanych danych osobowych oraz skorzystać z prawa do ich korekty lub usunięcia.

 

Całość komunikacji ze stroną www.nfc24.pl prowadzona jest w bezpieczny sposób, dzięki wykorzystaniu systemu kodowania SSL. W szczególności warto zwrócić uwagę na fakt, iż dane osobowe przekazywane przez klienta przekazywane są w formie zakodowanej, a następnie przechowywane w systemie informatycznym zgodnie z obowiązującymi wytycznymi GIODO.

 

Akceptacja plików cookie (ciasteczek) jest warunkiem koniecznym do korzystania z pełnej funkcjonalności naszej strony internetowej www.nfc24.pl.

Polityka zwrotów

Wierzymy, że klient ma prawo do zmiany zdania. Dlatego decyzję o zwrocie zakupionych towarów konsumenci mogą podjąć w ciągu 14 dni od otrzymania produktów. W wypadku chęci rezygnacji wystarczy nas o tym poinformować i odesłać zakupiony towar. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami zwrotu towarów NFC24.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Google+
Sklep internetowy Shoper.pl