NFC i RFID
Program lojalnościowy 0
Program lojalnościowy

Program lojalnościowy

Oprogramowanie Loyalty Program umożliwia bardzo szybkie uruchomienie programu lojalnościowego w każdej firmie. Produkt bazuje na kartach stałego klienta umożliwiających gromadzenie punktów, a następnie wymienianie ich na nagrody lub rabaty. Poniżej prezentujemy kluczowe zalety oferowanego produktu...

 

Zbliżeniowe karty klienta

Oprogramowanie bazuje na szybkiej identyfikacji zbliżeniowej NFC. Wystarczy zbliżyć kartę klienta do czytnika, aby został on zidentyfikowany w aplikacji. Karta umożliwia klientowi gromadzenie punktów w ramach zawieranych transakcji. Zgromadzone punkty mogą być wymieniane na rabaty lub nagrody.

 

Ewidencja klientów

Oprogramowanie umożliwia prowadzenie ewidencji klientów, salda punktów programu lojalnościowego wraz z kompletną historią transakcji (naliczanie punktów / wymiana punktów na nagrody).

 

Program lojalnościowy software

 

Raportowanie

Graficzne raporty pozwalają na analizę skuteczności programu lojalnościowego.

 

Oprogramowanie obsługi kart klienta programu partnerskiego

 

Gwarantujemy

W ramach dostarczonego oprogramowania obsługi programu lojalnościowego gwarantujemy... 

 

Bezpieczeństwo

Dane przechowujemy z zachowaniem procedur bezpieczeństwa charakterystycznych dla realizacji oprogramowania dla instytucji finansowych. Dostęp do danych jest szyfrowany i chroniony przez mechanizmy uwierzytelniania oraz autoryzacji .

 

Uruchomienie programu lojalnościowego w 48h

Uruchomienie programu lojalnościowego dla Twojej firmy nie zajmie nam więcej niż 48h. Całość procesu sprowadza się do dostarczenia czytnika NFC, kart zbliżeniowych oraz założenia kont dostępowych do aplikacji Loyalty Program.

 

Najniższy koszt programu lojalnościowego

Rozpoczęcie korzystania z oprogramowania nie wiąże się z ponoszeniem wysokich opłat za jego realizację, czy wdrożenie. Gwarantujemy najniższy koszt uruchomienia programu lojalnościowego na rynku. Dla naszych klientów przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne plany abonamentowe. Na potrzebę testów oprogramowanie udostępniamy bezpłatnie na okres 14 dni.

 

Możliwość modyfikacji oraz rozwijania produktu

Oferowane oprogramowanie jest naszym autorskim produktem. Istnieje możliwość uzupełnienia programu o dodatkową funkcjonalność na odstawie specyficznych wymagań klienta.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Google+
Sklep internetowy Shoper.pl