Jesteś w | Strona główna | RCP


RCP

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena

RCP

Elektroniczne systemy RCP umożliwiają automatyzację rejestracji czasu pracy w dowolnej organizacji. Kompletny system rejestracji czasu pracy składa się z terminali, czyli rejestratorów RCP oraz centralnego miejsca składowania danych. Terminale przechowują informacje o czasie identyfikacji pracownika w formie rejestru. Przetwarzanie oraz interpretacja informacji przekazywanych przez terminale rejestracji czasu pracy możliwa jest dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu.

 

Oferowane przez nas rejestratory czasu pracy dostarcza firma ZKTeco, światowy lider w dziedzinie automatyzacji rejestracji czasu pracy oraz kontroli dostępu. W naszej znajdują się rejestratory identyfikujące pracowników w oparciu o kartę zbliżeniową, kod PIN, czy odcisk palca. Istnieje również możliwość zamówienia urządzeń identyfikujących pracowników na podstawie operacji rozpoznawania twarzy.

 

Wszystkie urządzenia firmy ZKT dostarczamy z oprogramowaniem Access v. 3.5, które umożliwia zbudowanie i zarządzanie systemem kontroli czasu pracy, między innymi:
- definiowanie standardowego czasu pracy oraz nadgodzin
- definiowanie dni wolnych od pracy
- prowadzenie rejestru pracowników
- zdalne zarządzanie terminalami rejestracji czasu pracy
- przechowywanie logów czasu pracy zarejestrowanych za pomocą terminali
- raportowanie czasu pracy z wyszczególnieniem takich danych, jak : czas pracy, nadgodziny, spóźnienia, przedwczesne wyjście, nieobecność, przerwa, itp.

 

Terminale RCP od ZKT dostarczamy z API/SDK umożliwiającym wytworzenie dedykowanego oprogramowania komunikującego się z terminalami za pośrednictwem sieci TCPIP lub integrację oprogramowania / systemów informatycznych firm trzecich z oferowanymi urządzeniami rejestracji czasu pracy firmy ZKT.

 

Do najbardziej popularnych rejestratorów czasu pracy należą modele:
- SC103
- SCR100
- MA500 

Hurtownia RFID

 

Nowe produkty

Sklep internetowy Shoper.pl